Catering Hizmeti

Okuyan Catering olarak iş yaşamının yoğun temposu ve günlük koşuşturmalar arasında bilindik ve yöresel tatları özleyen herkes için hizmet veriyoruz. İş yerlerine, fabrikalara, firmalara tabldot yemek hizmetini; hijyenik, sağlıklı kaliteli marka ve malzemelerden sunuyoruz.

İşyerinizde daha verimli bir alan ve daha düşük maliyet için sizlere taşıma yemek hizmeti sunuyoruz. Bu durumda alışveriş , depolama , hazırlama , pişirme alanları için ayırmış olduğunuz alanlardan tasarruf etmiş olursunuz . Arzu ettiğiniz her mekana, mutfağımızda titizlikle hazırladığımız yemeklerimiz,

sıcak-soğuk olarak ve hijyenik ısı zinciri içerisinde servis edilmektedir. İşyerlerinize, ev yemeği tadında ulaştırıyoruz.

Dört çeşit veya beş çeşit isteğiniz üzere tabldot yemek hizmetimiz vardır. Kocaeli'de Başiskele, Derince, Gölcük, Kartepe ve İzmit gibi ilçelerindeki bir çok iş yeri, fabrika ve firmalara Okuyan Catering olarak hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz dilerlerse aylık menülerini kendileriniz belirleyebilir, dilerseniz bize de bırakabilirsiniz.