Nasıl Üretiyoruz ?

Nasıl Üretiyoruz ?

  • 28 Temmuz 2019 Pazar

Soğuk Hava / Kuru Gıda Depoları

İyi hammadeden kötü ürün üretilmez mantığıyla hareket eden firmamız ilk görevin kriterlere uygun ürünlerin alınmasını sağlar.Kaliteli ve hijyenik üretimin önemli aşamalarında biri malzemelerin muhafaza koşullarıdır. Bu nedenle Her ürün kendi kategori ve sınıfına göre gereken koşullarda depolanmaktadır. Bu ayırım, her besin grubunun farklı ısılarda korunması esasına göre yapılmıştır. Depolar, işlerliği ve ısılarının ideal derecelerde tutulması için Gıda mühendisleri tarafından günlük olarak kontrol edilir. Ayrıca depoya ilk giren ilk çıkar ilkesine göre istif ve sorumlular tarafından rutin kontrolleri yapılır.

Etlerin Hazırlanması

Et ürünlerimiz güvenilirliği ispatlanmış olan markalardan günlük olarak  temin edilmekte ve giriş kalite kontrol testlerinden geçirildikten sonra imalata alınmaktadır.

Sebzelerin Hazırlanması

Müşterilerimiz sağlıklı beslenmesi adına mönülerimizde yazdığımız  sebze ve meyvelerimizin, uygun sterilizasyon sağlandıktan sonra pişirilme ve modern ekipmanlarla doğrama işlemlerine tabi tutulurlar.

Üretim Aşaması

Sanayi tipi ocaklar, fırınlar ve pişirme kazanlarının bulunduğu bu bölümde ürünlerimiz pişirilirler. Olması gereken sıcaklık dereceleri gıda mühendisleri ve teknikerleri tarafından kontrol edildikten sonra paslanmaz çelik kaplarda ambalajlanıp müşterilerimize sunulmaktadır.

Sevkiyat

Hijyen ve sıcak soguk zinciri bozmadan thermoboxlara yüklenen yemeklerimiz her sevkiyat sonrası yıkanan araçlarımızla siz müşterilerimize servis yapılmaktadır.